RDH 102 45/1 Delta Electronics Inc 1GB-LX/CPRI 15Km Sınıf 1 Lazer Ürün ERICSSON

  • ₺102.66
  • Stokta var
    SKU u930


    SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

    • Birim Tipi: parça
    • Paket Boyutu: 8cm x 5cm x 13cm (3.15in x 1.97in x 5.12in)
    Birim Tipi parçaPaket Boyutu 8cm x 5cm x 13cm (3.15in x 1.97in x 5.12in)

    Ürün İncelemesi *
    Kalite
    Fiyat

    İlgili ürünler

    İlgili

    JD498A Uyumlu 100BASE-LX10 SFP 1310nm 10 km Alıcı-verici için Gigabit Ethernet SFP Portları

    HPE JD498A Uyumlu 100BASE-LX10 SFP Transceiver için Gigabit Ethernet SFP Portları (SMF, 1310nm, 10 km, LC) ürün Detayları HPE Hakiki JD498A satıcı Adı LODFIBER Form Tipi SFP Max Veri Hızı 100 Mbps dalgaboyu 1310nm Max Kablo Mesafe 10 km
  • ₺97.77
  • İlgili

    2 adet/grup mini 1 channels (verici/çoklayıcı) dijital fiber optik video dönüştürücü 1 veri

    Mini- 1v1d fiber optik dijital video dönüştürücü 1 kanal( transceiver/çoklayıcı) artı 1 veri dijital fiber optik video converte 1 kanal fiber optik video dönüştürücü +1 kanal ters rs485 veri video dijital optik verici ve alıcı 1v1d
  • ₺651.75
  • İlgili

    Yeni Satmak 2 adet/grup FIBER DÖNÜŞTÜRÜCÜ HDMI FIBER EXTENDER ÜZERINDE HDMI Ile RS232 ve IR sinyal

    100% yeni satış 2pcs/lot üzerinde HDMI fiber dönüştürücü hdmi lif genişletici rs232 ve ir sinyal hdmi fiber üzerinden dönüştürücü hdmi lif genişletici üzerinde HDMI fiber dönüştürücü Miktar: 1 çift 2pcs/lot Dünya
  • ₺3 367.65
  • İlgili

    4 Kanal Dijital Video Fiber Optik Medya Dönüştürücüler Verici Alıcı CCTV Kameralar Güvenlik sistemi Için

    4 Kanal Video Fiber Optik Dönüştürücüler-1 Çifti yüksek Kalite/Yüksek Performans/Fabrika Wholsales fiyat. MTBF ( Başarısızlık Arasındaki ortalama Süre ) üzerinde 100,000 saat, Güven Ile satın! varsayılan gemi tek modlu
  • ₺324.82
  • ₺353.06
  • İlgili

    4 PON Portları EPON OKT Ekipmanları, SFP modülleri ile, 1 U

    Kısa Tanıtım 4PON OKT GEPON OKT optik hat terminali ekipmanları olduğunu. destekleyebilir en fazla 4 GEPON ONU PON portları ve 256 bağlayın (tarafından 1: 64 splitter), ve 4 uplink GE optik SFP yuvaları sağlar ve 4 uplink bakır SFP yuvaları. fonksiyonel
  • ₺3 530.61